Shitet apartament 2+1 okazion L.18 Durres

 • €46,000
L.18 Durres
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9676
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85

Shitet apartament 2+1 okazion L.18 Durres

L.18 Durres
 • €46,000

Përmbledhje

Property ID: 9676
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9676
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 okazion L.18 Durres.Ndertese e re e 2010,zone e qete

Soxhorno e madhe me kend gatimi, koridor qe te shoqeron te 2 dhomat e gjumit,ballkon dhe tualet

total 85 m

kati 5 me ashensor dhe mirmbajtes

orientim jug dhe perendim

çmimi 50000€ i diskutueshem

 

 • Address L.18 Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9676
 • Cmimi: €46,000
 • Property Size: 85 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!