Okazion Shitet apartament 2+1 ne Golem

 • €37,500
Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9190
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 83

Okazion Shitet apartament 2+1 ne Golem

Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • €37,500

Përmbledhje

Property ID: 9190
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9190
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 83

Përshkrimi

Okazion Shitet apartament 2+1 ne Golem

Pallat i ndertuar 2013 i pademtuar nga termeti. Apartamenti prej 83m² perbehet nga koridori, soxhorno, 2 dhoma gjumi,tualeti dhe ballkoni me pamje nga deti.Kati i 2 i banimit me ashensor.

Orientimi perendim

Plazhi eshte vetem 2 min larg, vetem 200 m ne vije ajrore.

Çmimi okazion 450€/m²

 • Address Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania

Detajet

 • Property ID: 9190
 • Cmimi: €37,500
 • Property Size: 83 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet apartament 2+1 ne qender

€45,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 68

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne Golem

€38,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 84

Shitet apartament 2+1 ne plazh Durres

€82,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 112

Shitet apartament 2+1 ne plazh prane Kalit Trojes

€49,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 96

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!