Shitet apartament 2+1 në qendër

 • €113,000
Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6129
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 125

Shitet apartament 2+1 në qendër

Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €113,000

Përmbledhje

Property ID: 6129
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6129
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 125

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në qendër , pranë Poliklinikës.

Banesa ndodhet në një zonë të qetë gjithashtu pranë shkollave , marketeve etj. Pallati është i pa dëmtuar nga tërmeti .

Apartamenti ka një sipërfaqe rreth 125 metrash dhe posedon 2 dhoma gjumi ,sallë ndenjeje , 2 kënde gatimi , verandë dhe tualet.

Shitet i mobiluar , mobilimi është i ri dhe i pa përdorur.

 • Address Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6129
 • Cmimi: €113,000
 • Property Size: 125 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!