Shitet Apartament 2+1 ne qender te durresit

 • €89,600
Hafiz Podgorica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6968
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 112

Shitet Apartament 2+1 ne qender te durresit

Hafiz Podgorica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €89,600

Përmbledhje

Property ID: 6968
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6968
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 112

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 ne qender te durresit, Qender Prane Valutes. Ndertimi eshte cilesor dhe i pa demtuar nga termeti.
Objekti eshte me ashensor ka dhe administrator.
Apartamenti eshte ne katin e 2 te banimit ose i 3 nga toka. Organizohet me 2 dhoma gjumi, soxhorno , tualet me dritare dhe nje ballkon te madh. Apartamenti ne hyrje ka nje koridor, i cili te shoqeron ne dhomen e femijeve dhe tek soxhorno, me pas eshte i mini koridor i cili te shoqeron ne dhomen matrimoniale dhe tek tualeti. Siperfaqia totale eshte 112m bashke me hapesirat ndihmese, ndersa siperfaqia e paster eshte 101m.
Prona eshte me certifikat pronesia

 

Shitet Apartament 2+1 ne qender te durresit

 • Address Hafiz Podgorica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6968
 • Cmimi: €89,600
 • Property Size: 112 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!