Shitet apartament 2+1 ne qender kati 4 (SHITUR)

 • €45,000
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8138
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 79

Shitet apartament 2+1 ne qender kati 4 (SHITUR)

 • €45,000

Përmbledhje

Property ID: 8138
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8138
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 79

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne qender kati 4 prane ambulances. Zona ofron shume facilitete duke nisur nga kopeshtet, shkollat, qendrat shendetsore, institucionet etj.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor. Organizohet me 2 dhoma gjumi, nje matrimoniale dhe nje dhome femijesh, soxhorno dhe tualet.
Siperfaqja totale eshte 79m dhe siperfaqja e brendshme eshte 70m

Adresa

Detajet

 • Property ID: 8138
 • Cmimi: €45,000
 • Property Size: 79 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!