Shitet apartament 2+1 ne plazh prane Kalit Trojes

 • €49,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9144
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 96

Shitet apartament 2+1 ne plazh prane Kalit Trojes

Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €49,000

Përmbledhje

Property ID: 9144
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9144
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 96

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne plazh prane Kalit Trojes dhe Hoteleve si Palac dhe Royal.
Ndertimi eshte i ri dhe cilesor buze rruge.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 ( i fundit ) me ashensor. Eshte i pa perfunduar per arsye qe klienti ti zgjedhi sipas shijeve pllakat, dyert, hidrosanitaret ose shitet e perfunduar me matarielet e firmes.
Apartamenti organizohet me 2 dhoma gjumi, soxhorno te madhe, tualet dhe ballkon qe mundeson pamje nga deti.
Prona eshte me dokumentacion te rregullt pronesie.

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 9144
 • Cmimi: €49,000
 • Property Size: 96 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!