Shitet apartament 2+1 ne plazh Durres

 • €82,000
Plazh, SH4, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2021, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9173
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 112

Shitet apartament 2+1 ne plazh Durres

Plazh, SH4, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2021, Albania
 • €82,000

Përmbledhje

Property ID: 9173
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9173
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 112

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne plazh Durres

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te pademtuar fare nga termeti,stacioni i pare plazh ne katin 4 te banimit.

Apartamenti perbehet nga koridori, soxhorno,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkon. Njeri nga ballkonet ka pamje te pjesshme nga deti.

 • Address Plazh, SH4, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2021, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9173
 • Cmimi: €82,000
 • Property Size: 112 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!