Shitet Apartament 2+1 ne bulevard Durres

 • €68,000
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8008
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 92

Shitet Apartament 2+1 ne bulevard Durres

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €68,000

Përmbledhje

Property ID: 8008
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8008
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 92

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 ne bulevard Durres prane bashkise.
Apartamenti eshte ne ndertim te ri me ashensor ne katin e 6. Organizohet nga 2 dhoma gjumi, soxhorno, tualet dhe ballkoni.
Siperfaqja totale eshte 92m totale dhe siperfaqje e paster eshte 84m.
Apartamenti ofron pamje nga bulevardi.

 • Address Bulevardi Dyrrah, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8008
 • Cmimi: €68,000
 • Property Size: 92 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!