Shitet apartament 2+1 L.18 durres

 • €55,000
L.18 (ish fidanishtja) Dr
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9940
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 98

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

L.18 (ish fidanishtja) Dr
 • €55,000

Përmbledhje

Property ID: 9940
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9940
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 98

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 L.18 durres.Apartamenti ndodhet ne zonen e (ish fidanishtes) dr.Pallat ekzistues kati 1 i perbere nga 2 dhoma gjumi,2 mini dhoma,soxhorno/aneks gatimi,ballkon dhe tualet.Eshte i gjithi i sistemuar dhe i rregulluar.

cmimi 55000€ diskutueshme

 

 • Address L.18 (ish fidanishtja) Dr
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9940
 • Cmimi: €55,000
 • Property Size: 98 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

Shitet apartament 2+1 okazion L.18 Durres

€46,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 85

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!