Shitet apartament 2+1 i mobiluar

 • €55,000/i mobiluar
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8462
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 82

Shitet apartament 2+1 i mobiluar

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €55,000/i mobiluar

Përmbledhje

Property ID: 8462
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8462
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 82

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 i mobiluar.
Ndodhet ne lagjen nr. 7 prane Drejtorise se Policise. Zona i ofron te gjitha facilitet si shkolla, stacione urbani, markete, qendra shendetsore, spitalin etj.
Ndertimi eshte 9 katesh dhe i pa demtuar nga termeti, ndodhet vetem 100m nga rruga kryesore Aleksander Goga.
Apartamenti eshte ne katin e 6 me ashensor dhe organizohet me ane te koridorit ne hyrje i cili te shoqeron ne 2 dhomat e gjumit dhe ne sorxhorno. Siperfaqja totale eshte 82m
Mobilimi eshte i ri dhe eshte i perfshire ne cmim.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8462
 • Cmimi: €55,000/i mobiluar
 • Property Size: 82 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!