Shitet apartament 2+1 Golem Durres

 • €62,000
Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9259
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 78.5

Shitet apartament 2+1 Golem Durres

Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • €62,000

Përmbledhje

Property ID: 9259
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9259
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 78.5

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 Golem Durres

Apartamenti ndodhet ne ndertese mjaft cilesore te pademtuar nga termeti kati 1 ne nje zone mjaft te qete i rrethuar nga lulishte

Vetem 200m nga deti

Perbehet nga soxhorno, kendi i gatimit, 2 dhoma gjumi,tualeti dhe nje ballkon i veçuar,gjithsej 78.5 m² dhe shitet i mobiluar

 

 • Address Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Detajet

 • Property ID: 9259
 • Cmimi: €62,000
 • Property Size: 78.5 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!