Shitet apartament 2+1 Golem Durres (vija e pare)

 • €63,000
Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9289
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85

Shitet apartament 2+1 Golem Durres (vija e pare)

Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • €63,000

Përmbledhje

Property ID: 9289
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9289
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 Golem Durres (vija e pare) Apartamenti (85m²)ndodhet ne nje ndertese te re te pademtuar nga termeti kati 3 me ashensor,vija e pare me pamje nga deti.

Perbehet nga 2 dhoma gjumi,(njera me pamje nga deti),soxhorno, kend gatimi, 2 ballkone(njeri me pamje nga deti) dhe tualeti.

Çmimi 750€/m²(i diskutueshem)

 • Address Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Detajet

 • Property ID: 9289
 • Cmimi: €63,000
 • Property Size: 85 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!