Shitet Apartament 2+1 golem Durres

 • €97,000
Golem
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 97

Përmbledhje

Property ID: 12435
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 97

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 golem.Durres ndodhet ne zonen e golemit ne ndertese te re ne katin e trete te banimit dhe perbehet nga dy dhoma gjumi,soxhorno me aneks gatimi,tualeti dhe ballkoni,total prej 97m2.
Zone e qete me te gjitha facilitetet e nevojshme afer rruges kryesore dhe vetem 100m nga deti.
Ndertimi eshte ne faze perfundimtare dhe e dorezohet e perfunduar.
Cmimi 1000€/m2

 • Address Golem
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12435
 • Cmimi: €97,000
 • Property Size: 97 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!