Shitet apartament 2+1 Golem Durres

 • €58,500
Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9269
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 76

Shitet apartament 2+1 Golem Durres

Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • €58,500

Përmbledhje

Property ID: 9269
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9269
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 76

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete,te gjelber dhe te paster te qytetit vetem 200m larg detit.

Perbehet nga soxhorno, kend gatimi,2 dhoma gjumi,tualet dhe ballkon, gjithsej 76m² kati 1.

Çmimi 770€/m²

 • Address Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Detajet

 • Property ID: 9269
 • Cmimi: €58,500
 • Property Size: 76 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!