Shitet Apartament 2+1 Gjykata

 • €73,000/i kompletuar
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9693
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 86

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €73,000/i kompletuar

Përmbledhje

Property ID: 9693
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9693
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 86

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 gjykata

Zona te ofron te gjitha facilitetet si markete, bashkin, bulevardin, shkollat, farmacit etj.

Ndertimi eshte i ri dhe i mire administruar, me ashensor cilesore dhe administrator per mirembajtjen. Objekti ofron dhe parkim per banoret. Aprtamenti esht i organizuar ne : 2 Dhoma Gjumi , 1 Tualet, Salla e ndenjes dhe guzhina , 1 Ballkon. Orientimi i Apartamentit esht Jug Perendim.
Shitet i Kompletuar me Arredim Bashkohor
Vnedodhja : Lagja nr.2 Prane Gjykates
Kati i 6 i banimit me ashensor
Post parkimi per 1 auto ne hyrje te pallatit
I paisur me certifikate hipotekore

Shitet Apartament 2+1 gjykata

Shiko me teper. KLIKO KETU

 

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9693
 • Cmimi: €73,000/i kompletuar
 • Property Size: 86 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 okazion L.18 Durres

€46,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 85

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!