Shitet Apartament ne L.7 1+1

 • €30,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 5510
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Shitet Apartament ne L.7 1+1

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €30,000

Përmbledhje

Property ID: 5510
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 5510
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne lagjen 7.

Banesa ndodhet në një zonë të  qetë shumë pranë qendrës , pranë marketeve , shkollave etj. Pjesë e një ndërtimi të ri e cila ndodhet në katin e parë mbi garazhe.

Apartamenti ka një sipëefaqe prej 60 metrash dhe është e organizuar nga një dhomë gjumi , sallë ndenjeje dhe tualet.

Shitet i mobiluar. Cmimi është i pa diskutueshëm.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5510
 • Cmimi: €30,000
 • Property Size: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!