Shitet Apartament 1+1 tek stacioni trenit

 • €35,000
Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9734
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Shitet Apartament 1+1 tek stacioni trenit

Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €35,000

Përmbledhje

Property ID: 9734
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9734
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 tek stacionit trenit ne lagjen nr.17, tek ujesjellesi, zona eshte prane qendres dhe ofron shume facilitete.
Ndertimi eshte i ri me ashensor ne katin e 4 te banimit dhe eshte i pa demtuar nga termeti.
Apartamenti eshte i pa banuar me pare. Siperfaqja eshte 65m ne total.
Cmimi 35.000 euro

Shiko prona te ngjashme: Kliko ketu

 

 • Address Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9734
 • Cmimi: €35,000
 • Property Size: 65 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!