Shitet apartament 1+1 tek shkembi kavajes Durres

 • €38,000
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8906
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 64

Shitet apartament 1+1 tek shkembi kavajes Durres

 • €38,000

Përmbledhje

Property ID: 8906
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8906
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 64

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek shkembi kavajes Durres, ndodhet ne ndertese te re 5-kateshe,kati i 2 dhe perbehet nga soxhorno, kendi i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe 2 ballkone,nje ne kuzhine dhe nje ne dhomen e gjumit.Vetem 2 min nga deti. Total 64m²

Adresa

 • City Golem

Detajet

 • Property ID: 8906
 • Cmimi: €38,000
 • Property Size: 64 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!