Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Zirkon

 • €56,000
Kadri Roshi, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6860
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 66

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Zirkon

Kadri Roshi, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €56,000

Përmbledhje

Property ID: 6860
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6860
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 66

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne nje nga Rezidencat me te reja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim me orientim nga Jug-Lindja dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , sallon , 1 tualet dhe ballkon.

Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane , pasi ofron te  gjitha sherbimet e nevojshme sic jane shkolla , kopshte , spitale , dhe eshte lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobusave urban te Tiranes.

 • Address Kadri Roshi, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Detajet

 • Property ID: 6860
 • Cmimi: €56,000
 • Property Size: 66 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!