Shitet apartament 1+1 tek Dega e Policise

 • €35,000
Rruga Kristaq Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7365
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Shitet apartament 1+1 tek Dega e Policise

Rruga Kristaq Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €35,000

Përmbledhje

Property ID: 7365
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7365
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Dega e Policise.

Apartamenti ndodhet shume prane qendres.

Ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe eshte i organizuar ne nje salle ndenjeje , kend gatimi , dhome gjumi dhe tualet.

CMIMI OKAZION.

 • Address Rruga Kristaq Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7365
 • Cmimi: €35,000
 • Property Size: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 prane qendres

€47,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 73

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar

€200
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Shitet apartament 1+1 okazion plazh Durres

€38,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 76

Shitet garsoniere 1+1 okazion tek ish URT durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 48

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!