Shitet apartament 1+1 prane stadiumit

 • €30,000
Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 8522
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 45
 • 50
 • Lot m²

Shitet apartament 1+1 prane stadiumit

Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €30,000

Përmbledhje

Property ID: 8522
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 8522
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 45
 • 50
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 prane stadiumit ne lagjen nr.18, mbrapa Naim Frasherit.
Ndertimi eshte egzistues dhe i pa demtuar nga termenti. Ndodhet ne katin e pare dhe ka mundesi kthimi ne ambjent biznesi.
Apartamenti eshte me siperfaqje te paster 45m dhe eshte i mireorganizuar.
Perpara nga oborrin e lagjes i cili mund te shfrytezohet.

 • Address Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8522
 • Cmimi: €30,000
 • Property Size: 45 m²
 • Land Area: 50 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!