Shitet apartament 1+1 prane Sotir Nokes

 • €36,000
Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8633
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 59

Shitet apartament 1+1 prane Sotir Nokes

Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €36,000

Përmbledhje

Property ID: 8633
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8633
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 59

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 prane Sotir Nokes ne lagjen nr. 6 prane Kopeshtit Sotir Noka. Zona eshte shume e frekuentuar dhe shume prane qendres.
Zona ofron shume facilitete si shkolla, kopeshte, komunen, markete, spitalin, qendra shendetsore, tregun fruta perime etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 me ashenor, i orientuar i gjithi ne jug, me siperfaqje 59m.
Ndertimi eshte 9 kate i vitit 2002 me ashensor.
Me dokumenta te rregullta Hipotekore

 • Address Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8633
 • Cmimi: €36,000
 • Property Size: 59 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!