Shitet apartament 1+1 prane qendres

 • €47,000
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9919
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 73

Shitet apartament 1+1 prane qendres

Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €47,000

Përmbledhje

Property ID: 9919
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9919
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 73

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 prane qendres ne ndertim te ri i pa demtuar nga termeti, ndertimi eshte me ashensor.
Zona ndodhet prane qendres dhe ofron te gjitha facilitet, si markete, shkolla, farmaci, qemdra shendetesore etj.
Apartamenti organizohet me soxhorno te madhe, dhome gjumi te madhe, tualet dhe ballkon. Orientimi eshte ne jug dhe ofron ndricim natyrar gjate gjithe dites.
Siperfaqja eshte 73m dhe cmimi eshte 47.000 euro.
Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt Hipotekor

Per prona te ngjashme: Klikoni Ketu

 • Address Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9919
 • Cmimi: €47,000
 • Property Size: 73 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar

€200
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Shitet apartament 1+1 okazion plazh Durres

€38,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 76

Shitet garsoniere 1+1 okazion tek ish URT durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 48

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar vollga Durres

€250
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 70

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!