Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

 • €52,500
Qerret, Bashkia Kavajë,Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 10420
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

Qerret, Bashkia Kavajë,Albania
 • €52,500

Përmbledhje

Property ID: 10420
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 10420
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje.Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re te sapoperfunduar ne katin 5 me ashensor cilesor shindler.Perbehet nga soxhorno me kendin e gatimit + ballkon,dhoma e gjumit dhe tualeti,total 55m2.Eshte i gjithi i mobiluar me arredim bashkekohor.

cmimi 52500€

 • Address Qerret, Bashkia Kavajë,Albania
 • City Kavaje

Detajet

 • Property ID: 10420
 • Cmimi: €52,500
 • Property Size: 55 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

Shitet apartament okazion 1+1 plazh durres

€32,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 100

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!