Shitet apartament 1+1 pamje nga deti ok Sh.kavaje

 • €65,000
Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria Veriore, 2008, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 98
Ne Shitje
Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria Veriore, 2008, Albania
 • €65,000

Përmbledhje

Property ID: 12542
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 98

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne ndertese te re te pademtuar nga termeti ne katin 6 banim me ashensor.Perbehet nga salla e ndenjes e ndare ne paradhome per kend gatimi ose salle ngrenie,dhoma e gjumit,tualeti dhe ballkoni i gjate qe ka akses edhe nga soxhorno edhe nga dhoma e gjumit.
Apartamenti ofron pamje anesore nga deti.
Ndertesa ka hyrje te vecante me roje dhe me administrim.
Ndodhet siper autostrades,afer mbikalimit te kembesoreve dhe buze rruges qe te fut ne autostrade dhe rruges dytesore.
Dokumentacion i rregullt hipotekor

 • Address Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria Veriore, 2008, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12542
 • Cmimi: €65,000
 • Property Size: 98 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!