Shitet apartament 1+1 pamje nga deti ok Sh.Kavaje

 • €47,000
Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria Veriore, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 72
Ne Shitje
Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria Veriore, 2001, Albania
 • €47,000

Përmbledhje

Property ID: 12555
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 72

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne ndertese te re te pademtuar nga termeti ne katin 5 banim me ashensor.
Ka ne perberje koridor,tualet, soxhorno aneks gatimi,dhome gjumi dhe ballkon.
Ndertese me parkim privat vetem per rezidentet me roje dhe administrim.
Ndodhet siper autostrades buze rruges siper,prane mbikalimit te pasagjereve vetem 200m nga deti. Ofron dhe pamje nga deti

 • Address Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria Veriore, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12555
 • Cmimi: €47,000
 • Property Size: 72 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!