Shitet Apartament 1+1 pamje nga deti golem Dr

 • €65,000
Golem
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 59

Përmbledhje

Property ID: 12442
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 59

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 pamje nga deti golem Dr.Apartamenti ndodhet ne ndertese te re ne katin e trete te banimit vetem 100m nga deti,me pamje nga deti.Zona mjaft e qete dhe pozicion i favorshem.
Perbehet nga soxhorno,dhoma gjumit me ballkon pamje nga deti dhe tualeti,total 59m2.
Punimet jane ne faze perfundimtare dhe dorezohet e perfunduar.
Cmimi 1100€/m2

 • Address Golem
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12442
 • Cmimi: €65,000
 • Property Size: 59 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!