Shitet apartament 1+1 okazion Shkembi Kavajes

 • €40,000
Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2008, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9579
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55

Shitet apartament 1+1 okazion Shkembi Kavajes

Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2008, Albania
 • €40,000

Përmbledhje

Property ID: 9579
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9579
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 okazion Shkembi Kavajes.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 vetem 100m nga deti,perbehet nga koridori, soxhorno me kendin e gatimit,dhoma e gjumit,tualeti dhe ballkoni,total 55m2. Eshte i gjithi i mobiluar me arredim bashkekohor

cmimi 40000€

 • Address Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2008, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9579
 • Cmimi: €40,000
 • Property Size: 55 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!