Shitet apartament 1+1 okazion plazh Durres

 • €38,000
L.13 plazh Durres
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9832
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 76

Shitet apartament 1+1 okazion plazh Durres

L.13 plazh Durres
 • €38,000

Përmbledhje

Property ID: 9832
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9832
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 76

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 okazion plazh Durres.Apartamenti ndodhet ne zonen e plazhit perballe hotel Antalya.Ndertese e re e pademtuar nga termeti kati 6 me ashensor  Perbehet nga koridori,soxhorno,dhoma gjumit,tualeti dhe ballkoni me pamje nga deti,total 76m.

Shitet me kontrate shitblerjeje

Çmimi 38000€

 • Address L.13 plazh Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9832
 • Cmimi: €38,000
 • Property Size: 76 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 prane qendres

€47,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 73

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar

€200
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Shitet garsoniere 1+1 okazion tek ish URT durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 48

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar vollga Durres

€250
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 70

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!