Shitet apartament 1+1 Golem Durres

 • €35,000
Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9047
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Shitet apartament 1+1 Golem Durres

Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • €35,000

Përmbledhje

Property ID: 9047
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9047
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 Golem Durres

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re te pademtuar nga termeti kat 5 me ashensor dhe perbehet nga soxhorno, kendi i gatimit, dhoma e gjumit,ballkoni dhe tualeti,gjithsej 60m². Edhe soxhorno edhe dhoma e gjumit kane dalje te ballkoni i cili sheh nga deti. Arredimi eshte bashkekohor.Certifikate e rregullt pronesie

 • Address Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania

Detajet

 • Property ID: 9047
 • Cmimi: €35,000
 • Property Size: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!