09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Shitet apartament 1+1 ne qender

Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€65,000€69,000

Pershkrimi

Ne qender te qytetit shitet apartament 1+1 cilesore.

Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi 14 katesh i viti 2016. Orientimi i tij eshte i gjithi ne perendim dhe ofrom nje pamje te gjith qytetit. Pozicioni i banimit eshte ne zonen me te mire te qytetit, i cili ka shume prane bashkine, bulevardin, posten, shkollat, qendrat shendetsore etj. Zona te ofron te gjitha facilitetet e jeteses ne qytet.

Organizimi i apartamentit eshte nepermjet nje koridori i cili te shoqeron tek te gjithe ambjentet. Aneksi i gatimit eshte ne ambjent te posacem nga salla e ndenjes.

Shitet dhe i mobiluar

 55 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address: Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detajet

 • Cmimi: €65,000
 • Siperfaqja prones: 91 m²
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Banjot: 1
 • Year Built: 2016
 • Tipi prones: Apartamente 1+1
 • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

Okazion shitet apartament 2+1

Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 160

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

4 days ago

€90,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 160

Apartamente 2+1

4 days ago

€56,700
Apartament 1+1 okazion ne Gjirin e Lalzit

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Gjirin e Lalzit

Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 63

Apartamente 1+1

Fast Imobiliare

1 month ago

€56,700

Bed: 1Bath: 1m²: 63

Apartamente 1+1

1 month ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Ambient me qera ne qender

NEXT PROPERTY

Okazion Shitet Apartament 3+1 tek ish Rajoni

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!