Shitet apartament 1+1 ne plazh Durres

 • €44,000
Plazh, SH4, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2021, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9180
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74

Shitet apartament 1+1 ne plazh Durres

Plazh, SH4, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2021, Albania
 • €44,000

Përmbledhje

Property ID: 9180
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9180
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne plazh Durres

Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore vetem 1 min larg ne kembe nga deti

1 dhome gjumi,soxhorno,ballkon dhe tualet ne total 74 m²

Apartamenti eshte ne kat te 5 te banimit mr ashensor,i pademtuar nga termeti dhe i banuar gjate gjithe kohes.

Cmimi i arsyeshem 600€/m²

 • Address Plazh, SH4, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2021, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9180
 • Cmimi: €44,000
 • Property Size: 74 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!