09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Compare Listings

Shitet apartament 1+1 ne bulevard

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€40,000

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne bulevard tek ndertimet egzistuese ne katin e 5. Apartamenti eshte me pamje nga bulevardi ne anen e ndenjes dhe me pamje nga perendimi ne anen e dhomes gjumit. Siperfaqja e shkelur eshte 47m dhe i shfrytezueshem i gjithi, pa siperfaqjet e mureve dhe shkalleve.

Mundesi e mire investimi per qera. Zone me levizje te larte dhe cmimet e qerave per apartamente te ngjashme varjojne nga 200 euro – 250 euro.

 

 94 Shikime total,  2 Shikime sot

 • Address: Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detajet

 • Cmimi: €40,000
 • Siperfaqja prones: 47 m²
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Banjot: 1
 • Year Built: 1970
 • Tipi prones: Apartamente 1+1
 • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€150,000
Shitet Kapanon bashke me toke

Shitet Kapanon bashke me toke

Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, 2019, Albania

m²: 2537

Toka

Fast Imobiliare

5 months ago

€150,000

m²: 2537

Toka

5 months ago

€100,000

Okazion Apartament 3+1

Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 3Banjo: 2m²: 146

Apartamente 3+1

Fast Imobiliare

5 months ago

€100,000

Dhoma Gjumi: 3Banjo: 2m²: 146

Apartamente 3+1

5 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Ambient me qera prane Tatimeve

NEXT PROPERTY

Okazion Shitet Apartament 2+1 prane qendres

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!