Shitet apartament 1+1 L.5 durres

 • €42,000
L.5 Durres
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 10178
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55

Shitet apartament 1+1 L.5 durres

L.5 Durres
 • €42,000

Përmbledhje

Property ID: 10178
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 10178
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 L.5 durres.Apartamenti ndodhet ne lagjen nr.5 prane supermarket durresi dhe afer qendres. Perbehet nga koridori qe te shoqeron ne soxhorno me aneksin e gatimit,dhomen e gjumit,tualet dhe ballkon,total 55m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare.

cmimi 42000€

 • Address L.5 Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10178
 • Cmimi: €42,000
 • Property Size: 55 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Karakteristikat

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!