Shitet apartament 1+1 L.18 durres

 • €35,000
L.18 Durres
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 10477
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 56

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

L.18 Durres
 • €35,000

Përmbledhje

Property ID: 10477
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 10477
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 56

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet prane gjimnazit naim frasheri ne nje pallat ekzistues kati i pare.Perbehet nga soxhorno me kendin e gatimit, dhoma e gjumit,koridori dhe tualeti,total 56m2 te pastra.Ka dhe nje verande/baçe 30m2.Orientim lindje dhe perendim

 • Address L.18 Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10477
 • Cmimi: €35,000
 • Property Size: 56 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

Shitet apartament okazion 1+1 plazh durres

€32,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 100

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!