Shitet Apartament 1+1 ke Spitali ne katin e pare

 • €44,500
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 64
Ne Shitje
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €44,500

Përmbledhje

Property ID: 12385
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 64

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 1+1 ne zonen e Spitalit, prane rruges kryesore dhe prane Drejtoris Policis.
Ndertim eshte i ri dhe i pa demtuar nga termeti. eshte ne katin e pare te banimit mbi njesit.
Siperfaqja eshte 64 metra dhe siperfaqja e brendshme eshte 54 metra. Mundesi pershtatje ne 2+1
Eshte me dokumentacion te rregullt pronesie.
cmimi eshte 44.500 euro

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12385
 • Cmimi: €44,500
 • Property Size: 64 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!