Shitet apartament 1+1 i mobiluar tek Mali i Robit

 • €38,000
Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6943
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 77

Shitet apartament 1+1 i mobiluar tek Mali i Robit

Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • €38,000

Përmbledhje

Property ID: 6943
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6943
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 77

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 i mobiluar tek Mali i Robit.

Apartamenti me nje siperfaqe prej 77 m2 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti organizohet ne sallon , nje dhome , nje tualet dhe dy ballkone.

Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.

 • Address Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Detajet

 • Property ID: 6943
 • Cmimi: €38,000
 • Property Size: 77 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!