Shitet Apartament 1+1 golem Durres

 • €50,500
Golem
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50.5

Përmbledhje

Property ID: 12448
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50.5

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 golem Durres. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re ne katin e trete te banimit me ashensor. Ndertim mjaft cilesor dhe zone mjaft e qete,vetem 100m nga deti. Perbehet nga salla ndenjes,dhoma gjumit,ballkoni dhe tualeti, total prej 50.5m2.Ndertimi eshte ne fazen perfundimtare dhe e perfunduar dorezohet.
Cmimi 1000€/m2

Shitet Apartament 1+1 golem Durres

Shiko prona te ngjashme: KLIKO KETU

 • Address Golem
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12448
 • Cmimi: €50,500
 • Property Size: 50.5 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!