Shitet Apartament 1+1 cilesor ne Plazh zona Iliria

 • €33,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 10032
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 52

Shitet Apartament 1+1 cilesor ne Plazh zona Iliria

Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €33,000

Përmbledhje

Property ID: 10032
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 10032
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 52

Përshkrimi

Okazion. Shitet apartament 1+1 ne plazh, zona Iliria. Ndodhet ne krahun e detit, vija e 2 nga ndertimet, rreth 50metra prane detit.
Ndertimi eshte 9 katesh, cilesor dhe i pa demtuar nga termeti.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 me ashensor. Nuk ka pamje nga deti.
Siperfaqja totale eshte 52m.
Eshte me dokumentacion te rregullt Hipotekor

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10032
 • Cmimi: €33,000
 • Property Size: 52 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!