Shitet Ambjenti prane Gjimnazit Gjergj Kastrioti

 • €40,000
Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6010
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Shitet Ambjenti prane Gjimnazit Gjergj Kastrioti

Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €40,000

Përmbledhje

Property ID: 6010
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6010
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi ne katin e pare, prane gjimnazint Gjergj Kastrioti , lagja nr.1.
Ambjenti eshte me siperfaqie 90m dhe i larte 3.5m.

 • Address Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6010
 • Cmimi: €40,000
 • Property Size: 90 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres

€420
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!