Shitet ambjent biznesi

 • €53,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • Dyqane
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 43
Ne Shitje Extra
Rruga Mujo Ulqinaku, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • €53,000

Përmbledhje

Property ID: 11047
 • Dyqane
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 43

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet ne lagjen nr.5 ,prane Kazazit dhe shume prane qendres se Durresit.I pozicionuar ne katin e pare, buze rruge ,prane nje kryqezimi.
Ndertimi eshte i ri,nder me cilesoret ne zone,i pademtuar nga termeti.
Ambjenti ofron ekspozim me 2 vetrata xhami, ka te instaluar sistem kondicionimi ,aspirimi dhe sistemin audio.Ndricimi eshte led.Siperfaqja totale eshte 43m.
Cmimi 53.000 euro.
Dokumentacion i rregullt pronesie.

 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 11047
 • Cmimi: €53,000
 • Property Size: 43 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Dyqane
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!