Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

 • €80,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 9658
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 56
 • 60
 • Lot m²

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €80,000

Përmbledhje

Property ID: 9658
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 9658
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 56
 • 60
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit ne katin e pare ne qender prane rruges kryesore.
Ambjenti ,. Ndodhet prane Muzeumit dhe Gjykates.
Siperfaqja e brendshme eshte 56m ka 2 tualete dhe 2 hyrje te vecanta. Siperfaqja totale eshte 62m.
Cmimi eshte 80.000 euro.
Prona eshte me dokumentacion te rregullt.
Mundesi e mire investimi per tu dhene qera rreth 400-450 euro.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 9658
 • Cmimi: €80,000
 • Property Size: 56 m²
 • Land Area: 60 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet lokali tek lulishtja

€300,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera ambjenti ne bulevard

€750
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambjent open space ne qender

€1,500
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • 308

Jepet me qera Objekt multifunksional ne Shkozet

€3/euro/m
Ambjent Comercial
 • Banjo: 8
 • 1350

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!