Shitet ambient biznesi commercial

 • €100,000
Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4211
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 200
 • 2011
 • Year Built

Shitet ambient biznesi commercial

Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €100,000

Përmbledhje

Property ID: 4211
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4211
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 200
 • 2011
 • Year Built

Përshkrimi

Ambienti ndodhet ne hyrje te qytetit prane portit ne lagjen nr.17. Ndodhet rreth 5 minuta prane qendres te qytetit, portit, zones plazhit, zones tregtare te Shkozetit. Zone e populluar.
Ambient eshte ne katin e pare te nje objekti 12 – katesh i ndertuar ne vitet e fundit me standarte te mira ndertimi, duke ofruar dhe hapesira parkimi. Ambienti eshte i ndare ne 3 hapesira te cilat te lejojne modifikimet per sherbime te ndryshme si magazinimi, tregtare, sherbimesh etj. Dyqani eshte i pa perfunduar dhe shitet sic eshte ne foto me cmim okazion.

Mundesi investimi edhe financimi nga institucionet bankare.

Prona eshte me dokumenta te rregullta

 • Address Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4211
 • Cmimi: €100,000
 • Property Size: 200 m²
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2011
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera prane Bulevardit Ambjent Lokali

€750
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!