Shitet ambjent biznesi.

 • €150,000
Rruga E Dëshmorëve, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100m²
Ne Shitje Extra
Rruga E Dëshmorëve, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • €150,000

Përmbledhje

Property ID: 11070
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100m²

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi në lagjen nr.6,Rruga e Dëshmorëve,pranë muzeumit.
Ka lokacion shume të mirë , me vizibilitete të shumta. I përshtatshëm për zyra të ndryshme.
Sipërfaqja totale 100m² open space .Ambjenti është i organizuar me 2 hyrje të ndryshme,verandë të shfrytezueshme dhe 2 tualete.
Cmimi 150.000 euro.

 • Address Rruga E Dëshmorëve, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 11070
 • Cmimi: €150,000
 • Property Size: 100m² m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!