Shitet ambjent Bar – Lokal ne qender

 • €200,000
Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Lokale
 • Tipi Pronës
 • 8303
 • Property ID
 • 100

Shitet ambjent Bar – Lokal ne qender

Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200,000

Përmbledhje

Property ID: 8303
 • Lokale
 • Tipi Pronës
 • 8303
 • Property ID
 • 100

Përshkrimi

Shitet ambjent Bar – Lokal ne qender tek stacioni trenit ne Durres. Zona eshte shume e frekuentuar.

Dyqani eshte ne katin 0 me siperfaqje rreth 100m² dhe nje depo nen tok, gjithashtu ka verand, ka oborr me tavolina por dhe park lojrash per femijet.

Ambjenti eshte I sapo investuar ne biznes dhe aktualisht ne gjendje pune. Biznesi ka xhiro te kenaqshme.

Shitet per arsye emigrimi.

Cmimi okazion

 • Address Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 8303
 • Cmimi: €200,000
 • Property Size: 100 m²
 • Tipi Pronës: Lokale
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Restorant – Piceri ne Vollga Durres

€550,000
Lokale
 • Banjo: 2
 • 238

Shitet lokal në plazh

€300,000
Lokale
 • Banjo: 1
 • 160

Jepet me qera ambjenti Durres

€1,000
Lokale
 • Dhm: 1
 • Banjo: 2
 • 400

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!