Shitet Ambient Komercial ne qender

 • €150,000
Rruga e Mozaikeve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6876
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 136

Shitet Ambient Komercial ne qender

Rruga e Mozaikeve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €150,000

Përmbledhje

Property ID: 6876
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6876
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 136

Përshkrimi

Shitet ambient komercial ne qender.

Ambienti ndodhet ne nje zone te populluar te qendres dhe ndodhet ne katin e dyte.

Ka nje siperfaqe prej 136 m2 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si call center , zyra etj.

E veshur me parket.

 • Address Rruga e Mozaikeve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6876
 • Cmimi: €150,000
 • Property Size: 136 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!