Shiten Apartamente tek Marina Bay ne Vlore

 • €570,000
 • €450,000
Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania
 • Apartamente (me shume)
 • Tipi Pronës
 • 5
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 220
Ne Shitje Perditesuar
Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania
 • €570,000
 • €450,000

Përmbledhje

Property ID: 11619
 • Apartamente (me shume)
 • Tipi Pronës
 • 5
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 220

Përshkrimi

Shiten 2 apartamente tek Marina Bay Luxury casino Spa,Vlore.
Apartamentet kane nje siperfaqe prej 200m² ne total.
Apartamenti i pare eshte i organizuar ne ambjente 3+2+1 dhe i dyti ne ambjent 1+1.Kane pamje nga deti, pishine,oborr ,ballkon plus 2 vende parkimi.
Apartamentet ndodhen ne Rezidence private mjaft luksoze . Ka dhe piste per Helikopter.
Gjiri në të cilin ndodhet është jashtëzakonisht tërheqës kryesisht për shkak të kushteve të jashtëzakonshme klimatike.
Çmimi i apartamenteve 570.000 Euro/total.

 

Apartamente te ngjashme:Kliko Ketu

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania
 • City Vlore

Detajet

 • Property ID: 11619
 • Cmimi: €570,000
 • Property Size: 220 m²
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 20
 • Tipi Pronës: Apartamente (me shume)
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!