09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Shiten 2 Vila nga dy kate me 2000m toke

Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
€350,000

Pershkrimi

Ne zonen e Arapajve Durres , Shiten 2 vila nga 2 kate secila bashke me oborr dhe pemishte. Zona eshte e qete dhe e pasater ku ndodhet dhe nje rezevuat shume prane me Vilat.

Vila e pare eshte 230m ndertim nga e cila perbehet 115m ne katin e pare, me 2 dhoma gjumi, 1 wc dhe soxhorno. Ndersa ne katin e dyte jane 2 dhoma gjumi, salle pritje, ballkon dhe wc.

Vila e dyte eshte 110m ndertim, ku ne katin e pare kemi soxhornon, dhomen e gjumit dhe wc, e cila po me te njejten tipologji eshte edhe kati i siperm i viles.

Toka eshte 2000m nga e cila 1000m ndodhen ne zonen e vilave ku perbehet nga hapesira parkimi, ndenje, peme dekorative etj. Ndersa 1000m tjera te tokes perbehen nga peme Frutore te ndryshme, si 200 rrenjt Ullinj etj.

Rast per te mos u humbur

Te gjitha me Certifikat Pronesie

 120 Shikime total,  2 Shikime sot

  • Address: Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
  • Zip/Postal Code: 2008
  • Country: al

Detajet

  • Cmimi: €350,000
  • Siperfaqja prones: 2000 m²
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Year Built: 2012
  • Tipi prones: Shtepi private
  • Statusi prones: Prona ekskluzive

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€1,500/mujore

Shitet ose jepet me qera Hotel ne Durres

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 11Banjo: 13m²: 664

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

5 months ago

€1,500/mujore

Dhoma Gjumi: 11Banjo: 13m²: 664

Ambjent Comercial

5 months ago

Jepet me qera objekti 4 kate Shkozet Durres

Rruga Kavaja, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 8m²: 500

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

2 weeks ago

€1,250

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 8m²: 500

Ambjent Comercial

2 weeks ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Ambjent me qera ne qender

NEXT PROPERTY

Shitet Hotel ne Sarande prane bregdetit

Shitet hotel ne sarande
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!
Open chat