Shiten 2 vila 2 katëshe Arapaj Durrës

 • €380,000
 • €250,000
Arapaj, Bashkia Roskovec, Fier County, Southern Albania, 9319, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 6383
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 3000

Shiten 2 vila 2 katëshe Arapaj Durrës

Arapaj, Bashkia Roskovec, Fier County, Southern Albania, 9319, Albania
 • €380,000
 • €250,000

Përmbledhje

Property ID: 6383
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 6383
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 3000

Përshkrimi

Ne zonen e Arapajve Durres , Shiten 2 vila nga 2 kate secila bashke me oborr dhe pemishte. Zona eshte e qete dhe e pasater ku ndodhet dhe nje rezervat shume prane me Vilat.

Vila e pare eshte 230m ndertim nga e cila perbehet 115m ne katin e pare, me 2 dhoma gjumi, 1 wc dhe soxhorno. Ndersa ne katin e dyte jane 2 dhoma gjumi, salle pritje, ballkon dhe wc.

Vila e dyte eshte 110m ndertim, ku ne katin e pare kemi soxhornon, dhomen e gjumit dhe wc, e cila po me te njejten tipologji eshte edhe kati i siperm i viles.

Toka eshte 2000m nga e cila 1000m ndodhen ne zonen e vilave ku perbehet nga hapesira parkimi, ndenje, peme dekorative etj. Ndersa 1000m tjera te tokes perbehen nga peme Frutore te ndryshme, si 200 rrenjt Ullinj etj.

Rast per te mos u humbur

Te gjitha me Certifikat Pronesie

 • Address Arapaj, Bashkia Roskovec, Fier County, Southern Albania, 9319, Albania

Detajet

 • Property ID: 6383
 • Cmimi: €380,000
 • Property Size: 3000 m²
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!