Okazion Super Apartament 2+1 me pamje tek porti

 • €112,000
Rruga Adria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7032
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 187

Okazion Super Apartament 2+1 me pamje tek porti

Rruga Adria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €112,000

Përmbledhje

Property ID: 7032
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7032
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 187

Përshkrimi

Shitet super prone tek stacioni trenit ne Durres. Apartamenti eshte ne katin e 9, jo i fundit dhe organizohet me 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje salle gjigande. Siperfaqia e prones eshte 187m.
E vencata tek kjo prone eshte pamja fantastike qe ofron, vetrata e xhamit eshte ne te gjithe siperfaqien e sallonit. Apartamenti eshte i pa banuar.
Nje prone me tipare te rralla si kjo nuk mund ta gjeni ne vend tjeter.
Ne cmim perfshihen dhe dy poste parkimi rreth 40m.
Prona eshte me Certifikat Hipotekore

 • Address Rruga Adria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7032
 • Cmimi: €112,000
 • Property Size: 187 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Garage Size: 40
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!